F2F Türkiye

Fibre2Fashion on beş yıla yakın süredir küresel Tekstil , Hazır-Giyim ve Moda endüstrisi için tarafsız hizmet vermeyi ilke edinmiş, konusunda dünyanın en büyük B2B platformudur.

Fibre2Fashion konfeksiyon-tekstil-moda-perakende sanayi ile ilgili iş ve bilgi hizmeti sunarken tüm sektörü yakından ilgilendiren ticaret , trendler ve teknoloji ile ilgili sürekli güncellenen modülleri ile basta KOBİ'ler olmak üzere sınırların ötesine ulaşmak isteyen tüm işletmelere bir fırsat sağlayan küresel iş modelidir.

Fibre2Fashion düşük maliyetli ve yenilikçi iş çözümleri sunarak uluslararası pazar payını yakalamak ve artırmak isteyen tüm küçük, orta ve büyük işletmelere yardımcı olmaktadır .

ABD'de faaliyet göstermekte olan ve sektörün önde gelen web derecelendirme şirketi Alexa.com verilerine göre tüm dünyada tekstil sektöründe yer alan 1 numaralı web sitesi fibre2fashion.com olmuş ayrıca Research & Markets verilerine göre Fibre2fashion.com dünyanın en iyi 30 B2B siteleri arasında yer almaktadır.

Son 12 yıldan beri yapmış olduğumuz tutarlı çabalarımız ve güncelleştirilmiş bilgiler , haber, görüş ve makaleler yoluyla sürekli yükselen ziyaretçi sayımız sonucunda bizleri Tekstil ve Konfeksiyon alanında işletmeler için seçilen bir kanal yapmıstır.

Bu sayede oluşan etkili farkındalık ile üye işletmelere karşılıklı olarak birbirlerinin ürün ve hizmetleri hakkında bilgi edinme fırsatı sunulmuştur.