F2F NEDİR ?

fibre2fashion.com 2000 yılında kurulmuş olup küresel Tekstil-Giyim ve Moda endüstrisi için tarafsız hizmet vermeyi ilke edinmiş, konusunda dünyanın en büyük B2B platformlarından biridir.

Dünya genelinde Basta KOBİ’ler olmak üzere sektörde faaliyet göstermekte olan tüm kişi ve kuruluşlara pazar paylarını artırmak ve global dünyada yer almalarını sağlamak adına yaratıcı, kişiye özel ekonomik ve sonuç odaklı marka tanıtım çözümleri sunmaktadır.

Fibre2Fashion özellikle küresel tekstil, hazır giyim ve moda endüstrisine yönelik hizmet sağlamakta olan dünyanın en büyük ve önde gelen E-ticaret iş platformudur. 190 ülkeden aylık olarak 1,5 milyon üzerinde ziyaretçisi ve 12 milyon sayfa gösterimi bulunmaktadır.

Başta tekstil-giyim-moda endüstrisi olmak üzere ilgili sektörlerin tüm kaynak ve pazarlama gereksinimleri kolaylaştırmakta ve 7 x 24 x 365 gün çalışma prensibiyle faaliyetlerine devam etmekte olup aynı zamanda küresel tekstil, hazır giyim ve moda endüstrisinin çeşitli yönleri hakkında ilk elden bilgi sağlama süreçlerini kolaylaştıran bir e-ticaret platformudur.

Fibre2Fashion ayrıca etkin ve en kısa sürede en büyük uluslararası hedef kitleye ulaşmak için yenilikçi, özelleştirilmiş, düşük maliyetli marka tanıtım çözümleri sunarak uluslar arası pazar payını yakalamak ve artırmak için dünya genelinde, tüm küçük, orta ve büyük firmalara yönelik hizmet vermektedir.

Sürekli güncellenen sistemi ile ziyaretçilerine sunmuş olduğu 6 değişik hizmet kanalı ve 9 farklı pazaryeri sayesinde sistemde yer alan 450 000 üye ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü satın alma ya da satış veya temsilcilik firmaları ile temas kurabileceğiniz, Konfeksiyon, Tekstil ve Moda dünyasındaki son gelişmeler, yenilikleri ve trendler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz güçlü bir iş rehberidir.

Fibre2Fashion konfeksiyon-tekstil-moda-perakende sanayi ile ilgili iş ve bilgi hizmeti sunarken tüm sektör yakından ilgilendiren ticaret , trendler ve teknoloji ile ilgili sürekli güncellenen modulleri ile basta KOBİ’ler olmak uzere sınırların ötesine ulaşmak isteyen tüm işletmelere bir fırsat sağlayan küresel bir iş modelidir.

Fibre2Fashion düşük maliyetli ve yenilikçi iş çözümleri sunarak uluslararası pazar payını yakalamak ve artırmak isteyen tüm küçük, orta ve büyük işletmelere yardımcı olmaktadır .

ABD’inde faaliyet gostermekte olan ve sektörün önde gelen web derecelendirme şirketi Alexa.com verilerine gore tüm dunyada tekstil sektöründe yer alan 1 numaralı web sitesi fibre2fashion.com olmus ayrıca Research & Markets verilerine gore Fibre2fashion.com dünyanın en iyi 30 B2B siteleri arasında yer almaktadır.

Tekstil ve konfeksiyon sektörünün tüm ticari taleplerini karşılamak için iplikten hazır giyimi kapsayan değer zincirleri  15 farklı başlık altında düzenlenmiştir.

İş Alanlarımız / Konu başlıklarımız

İGEME (İhracatı Geliştirme Etüt Merkezi) yeni adıyla Ekonomi Bakanlığı tarafından ön onaylı bir internet sitesidir.

Devlet, teşvik amacıyla Fibre2Fashion B2B sitesine üyeliklerde ödenen rakamların %70’e varan bir kısmını firmalara uygulanan devlet destekleri kapsamında iade etmektedir.

Firmamız, Fibre2Fashion B2B Sitesinin Türkiye’deki satış ve pazarlama ofisidir.Her turlu talebiniz için bizimle temasa geçebilirsiniz.

irtibat