HEDEFİNİZ KÜRESEL TİCARET İSE DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞI F2F

fibre2fashion.com 2000 yılında kurulmuş olup küresel tekstil, giyim ve moda endüstrisi için tarafsız hizmet vermeyi ilke edinmiş, konusunda dünyanın en büyük B2B platformlarından biridir.

Dünya genelinde başta KOBİ’ler olmak üzere sektörde faaliyet göstermekte olan tüm kişi ve kuruluşlara pazar paylarını artırmak ve global dünyada yer almalarını sağlamak adına yaratıcı, kişiye özel ekonomik ve sonuç odaklı marka tanıtım çözümleri sunar.

Başta tekstil, giyim moda endüstrisi olmak üzere ilgili sektörlerin tüm kaynak ve pazarlama gereksinimlerini kolaylaştırmaktadır. 7 x 24 x 365 gün çalışma prensibiyle faaliyetlerine devam etmekte olup aynı zamanda küresel tekstil, hazır giyim ve moda endüstrisinin çeşitli yönleri hakkında ilk elden bilgi sağlama süreçlerini kolaylaştıran bir E-ticaret platformudur.

Üye işletmeler, bu sayede oluşan etkili bir farkındalık ile karşılıklı olarak birbirlerinin ürün ve hizmetleri hakkında oldukça rahat bilgi edinme fırsatı bulabilirler.

TEKSTİLİN DÜNYADAKİ ANAHTARI

fibre2fashion etkin ve en kısa sürede en büyük uluslararası hedef kitleye ulaşmak için yenilikçi, özelleştirilmiş, düşük maliyetli marka tanıtım çözümleri sunarak uluslararası pazar payını yakalamak ve artırmak için dünya genelinde küçük, orta ve büyük  firmalara yönelik hizmet vermektedir.

PAZAR PAYINIZI ARTTIRIN

Sürekli güncellenen sistemi ile ziyaretçilerine sunmuş olduğu 6 değişik hizmet kanalı ve 9 farklı pazaryeri sayesinde sistemde yer alan 450 bin üye ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü satın alma ya da satış veya temsilcilik firmaları ile temas kurabileceğiniz, konfeksiyon, tekstil ve moda dünyasındaki  son gelişmeler, yenilikler ve trendler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz güçlü bir iş rehberidir.

fibre2fashion düşük maliyetli ve yenilikçi iş çözümleri sunarak uluslararası pazar payını yakalamak ve artırmak isteyen tüm küçük, orta ve büyük işletmeler için büyük bir fırsattır.

irtibat