KURUMSAL ÜYELİK

Kurumsal üyelik hizmetimiz firmanız için görünürlük, hedef pazarlarda bir kimlik oluşturmak ve ürünleri ile markaları konumlandırmak için sunulan bir hizmettir. Daha çok büyük ölçekli ve kurumsal firmalar için sunulan kapsamlı hizmetimiz ile kurumlar; kurumsal gereksinimler ve beklentilere doğrultusunda portalımızda yer alan raporlar, markalaşma, görünürlük, işe alım çözümleri, Uluslararası Halkla İlişkiler ve İş ağı hizmetlerine tam olarak erişim sağlar. Kurumsal üyeler tüm hizmetlerimizden çoklu kullanıcı olarak faydalanabilir.

Kurumsal Üyelik Stratejik İş Avantajları

Bilgi Servisleri: Tüm özel raporlara tam erişim imkanı. (Market Watch, Finans, Haberler vs.) sunar. Market Watch raporları sektör için önemli elyaflar ve hammadde ile ilgili olan son fiyat eğilim bilgileri ve pazar analizini içine alır.

BİLGİ SERVİSLERİ

Özel Raporlar: fibre2fashion.com küresel arz ve talep, trendler ve gelecek tahminlerine odaklanan çeşitli sektörlerde faaliyet ve özel raporlar sunar.

Piyasa İzleme Raporu: Piyasa izleme raporu elyaf ve hammaddeler için iki haftada bir yayınlanan kapsamlı bir fiyat trend raporu. Ham petrol, nafta, paraksilen, benzen, kaprolaktam, pamuk, polyester, naylon, dahil olmak üzere, ilgili bilgileri kapsayan emtia.

Ticaret İstihbarat Raporları: Küresel tekstil ticaretinin ihracat ve ithalat istatistiklerine özelleştirilmiş raporu.

Haberler ve Makaleler: Politika kararları, son trend ve teknoloji, şirket performansı ve sanayi hakkında haberlere erişim. İmalat, tedarik zinciri, kalite ve müşterilere ilişkin en iyi uygulamalar hakkında bilgi sağlar.

Finansal Raporlar: 23 ülkeden, 1100’den fazla küresel borsa şirketleri / grupları yıllık performans analizi ve karşılaştırmalar, kritik veriler ve değerlendirmeler PDF formatında sunulur.

Ticari Hizmetler: İşinizde avantaj sağlayacak kaynak ve satış ağı sunarak, tüm ürünlerinizin satışında ve hammadde temininde yardımcı olur.

http://www.fibre2fashion.com/services-new/cpp/